MÖBLER / Byråar, sekretärer / Byrå 10212269
nr 1021 2269
Byrå
Björk, längd: 74 cm, djup: 39 cm, höjd: 77 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
300 kr
Såld:
450 kr
måndag 29 februari 2016
kl 19:12:24
400 kr
150 kr
200 kr (Budbetjänt)
250 kr
300 kr (Budbetjänt)
350 kr
400 kr (Budbetjänt)
Byrå
Kondition: slitage, skador
nr 1021 2269
Byrå
Kondition: slitage, skador
Utrop: | 300 kr |
Såld: | 450 kr |
måndag 29 februari 2016 |